меню
RU
UA
вибір мови
07.08.2019

На вимогу постачальника ЕК «Укренерговугілля» енергопостачання ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1» буде повністю припинено

Із 15 серпня енергопостачання ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1» буде повністю припинено. Оператор системи розподілу зобов’язаний виконати вимогу постачальника ТОВ «ЕК «Укренерговугілля» і відключити електропостачання споживачу.

Оператор системи розподілу (ОСР) зобов’язаний виконати вимоги законодавства і задовольнити заявку постачальника в означений термін15 серпня 2019 року. Невиконання ОСР заявки на відключення та продовження електропостачання всупереч вимогам постачальника – пряме порушення Закону «Про ринок електричної енергії» і Правил користування роздрібного ринку електроенергії.
30 липня енергопостачання шахти було частково обмежене у зв’язку з накопиченою заборгованістю за 2016 і 2018 рр. у розмірі 132 млн грн.

ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля стурбований ситуацією і закликає Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, Донецьку обласну державну адміністрацію, міську раду Вугледара і керівництво шахти якомога швидше знайти рішення, яке дозволить уникнути повного відключення вугледобувного підприємства.
ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1», згідно зі статистикою Міністерства енергетики та вугільної промисловості, в 2018 році видобуло 465,1 тис. тонн вугілля, що склало 12,6% від видобутку всіх державних шахт України. На підприємстві працює 2600 чоловік.