меню
RU
UA
вибір мови
31.07.2019

Із 31 липня енергопостачання ДП «Шахта ім. М.С. Сургая» буде частково обмежене

Із 31 липня енергопостачання ДП «Шахта ім. М.С. Сургая» буде обмежене. Боржник не виконує взяті на себе зобов’язання з оплати електроенергії, незважаючи на досягнуті в травні 2019 року домовленості. Заборгованість ДП перевищує 274 млн грн.

Розуміючи важливість безперебійного електропостачання шахти, енергокомпанія постійно йшла на поступки боржнику: за результатами переговорів у травні було узгоджено графік реструктуризації частини заборгованості на 40 млн грн терміном до кінця 2019 року. Але графік не виконується – термін чергового платежу скінчився 27 липня, у оператора системи розподілу (ОСР) немає іншого виходу, як відключити боржника, як того вимагає Закон.

ОСР зобов’язаний обмежити або відключити від енергопостачання споживача, який не виконує свої зобов’язання з оплати рахунків за електроенергію. Невиконання умов оплати – пряме порушення споживачем норм Закону України «Про ринок електричної енергії».

Енергокомпанія закликає керівництво ДП «Шахта ім. М.С. Сургая» врегулювати ситуацію і не допустити критичного для регіону відключення.
ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля завчасно поінформував органи Держенергонагляду та міськраду Вугледара про відключення.